Alan RickmanI

Alan Sidney Patrick Rickman

8,9
89 267 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alan Rickman

Witajcie, mam pytanie.
Na facebookowym fanpagu Alana moderator zamieścił fotkę z jakiejś wersji niebezpiecznych
związków gdzie był Alan jako Valmont.I tu mała konsternacja, nie znam tej wersji, na filmwebie nie
ma tego filmu czy serialu. Wie ktoś o co chodzi? No chyba, ze to sztuka teatralna, to by tłumaczyło
nieobecność tej produkcji na fw i jednocześnie mnie zasmuciło bo ja bardzo chciałabym zobaczyć
Alana w tej roli.

vampire_12

Tak to była sztuka, nie sądzę by Alan jeszcze kiedyś wystąpi pił w tej sztuce, ale przecież warto mieć nadzieję. ;)

mixi_filmweb

Wystąpił'

vampire_12

Czy w ogóle on ma jakiś swój fanpage lub profil na FB? I czy tam dysponują tym profilem tylko moderatorzy, a on w ogóle nie korzysta z tego, czy jednak korzysta? Jeśli możesz podać to prosiłabym o link, bo Alanów Rickmanów na FB jest mnóstwo i nie wiem, który jest prawdziwy.

agusia370

Alan nie korzysta z facebooka. Ale fanpejdże są najszybszym źródłem informacji o jego obecnych poczynaniach. Osobiście polecam ten polski. Swoją drogą to nie wiem czym obecnie się Alan zajmuje. Nie kręci żadnego filmu. Nie ma go w Londynie. Nie gra w teatrze. Co się dzieje Panie Rickman?

kaczy_dziup

Jakiś tydzień temu był na BFI London Film Festival z "A little chaos".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones