Alan RickmanI

Alan Sidney Patrick Rickman

8,9
89 267 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Alan Rickman

...jako Gąsienica :D ze swoim cudnym głosem, rewelacja! Do tego Johnny Depp, Helena Bonhan Carter i reżyser Tim Burton - to dopiero będzie film! nie mogę się już doczekać.

jak się nie mylę ten temat już był poruszony i chyba założenie nowego tematu było złym pomysłem..

kwiat

tak jest już taki temat

The_Carnival_Is_Over

O Martuśka pomyliłaś mi się z Mittron która miała taki sam avatar jak ty teraz:)

kwiat

kurde a starałam się żeby było oryginalnie;p nie widziałam, pewnie mnie jeszcze nie było na FW. ale mam niewytłumaczalną słabość do tego zdjęcia :P

The_Carnival_Is_Over

Nie powiem ja też mam do tego zdjęcia słabość i prawie nie dałam go na avatara (no ale nie chciałam się powtarzać):P w sumie możesz go zostawić przynajmniej co wejdę będę sobie to zdjęcie podziwiać:D

kwiat

jeżeli nikt nie zgłosi obiekcji, to je zostawię, a jak nie to trzeba będzie szukać innego zdjęcia Boskiego Alana ;D ale to jego spojrzenie... och! ach! ;D

The_Carnival_Is_Over

Myślę, że nikt obiekcji nie złoży a jeśli nawet to myślę, że ze znalezieniem kolejnego boskiego zdjęcia Alana nie będzie aż tak trudno;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones