PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124761}

W rękach Boga

Something the Lord Made
7,7 11 665
ocen
7,7 10 1 11665
W rękach Boga
powrót do forum filmu W rękach Boga

prócz jednego-to żeby zespolic tetnice podobojczykowa z tetnica plucna wpadła dr Taussing,za to Vivien opracował metode jak to zrobic,w filmie to on wpada na ten pomysl co jest nie prawda.
9/10 ocena

zozo1975

to samo sie tyczy filmu "cudowne rece"o neurochirurgu Benie Carsonie-nie mógl nie wiedziec jak przeprowadzic operacjie rozdzielenia bliziakow sjamskich zlaczonych glowkami,aby nie wywolac ich wykrwawienia -pluco serce znane bylo juz w latach 60 XX wieku-Kapsztad-1 przeszczep serca.nie pomiejszam zasług czarnoskorych lekarzy,laborantow,ale prosze nie wciskac mi kitu ze sami wszystko zrobili i na wszystko wpadli.

ocenił(a) film na 9
zozo1975

Filmu już dokładnie nie pamiętam i nie wiem, jak to w nim było przedstawione. Ale w rzeczywistości to nie wyglądało tak, że Taussing zauważyła zależność, że dzieci z tetralogią i PDA żyją dłużej od izolowanego ToF i zaproponowała blaylockowi zrobienie sztucznego bottala, a pomysł i metodę odtworzenia warunków przetrwałego przewodu tętniczego opracował blaylock i vivien?

ocenił(a) film na 8
zozo1975

tez tak sadze ze filmik jest troche tendecyjny.. zli biali wykorzystali czarnego i tyle.. moze i tak bylo ale watpie.. filmik fajny ale calosc troche przerysowana.. nie wiem tez czemu H.Macy nie zagral Blalocka bo wyglada zupelnie jak on :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones