PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124761}

W rękach Boga

Something the Lord Made
7,7 11 647
ocen
7,7 10 1 11647
W rękach Boga
powrót do forum filmu W rękach Boga

Obejrzałam z powodu Alana Rickmana, ale okazało się, że sam film jest wspaniały. Spodobał mi się, mimo iż nie popieram eksperymentowania na zwierzętach. No ale prawie udało mi się zapomnieć o tym, że te biedne psy tam ginęły. Gdyby ten wątek wyłączyć, byłoby idealnie, ale w końcu film na faktach, więc tak było trzeba to zrobić. Chyba mało znany filmik, a szkoda.

ocenił(a) film na 10
Veda12

Zgadzam sie. Film jest piękny. Uwielbiam dobre filmy oparte na faktach. Film wywarł na mnie ogromne wrażenie. Najbardziej podobało mi sie zdanie: 'Podobno nie żył naprawdę ten, który nic nie żałuje.
Ja żałuję... Są rzeczy, których żałuję. Jednak pamiętajmy nie to co straciliśmy, ale czego dokonaliśmy'. A Rickman zagral swietnie

k_d2

Nawet moja mama była nim zachwycona, a strasznie jest wybredna, jeśli chodzi o filmy. Wielka szkoda, że niewiele osób go widziało.
A Rickman zawsze gra świetnie:-)

ocenił(a) film na 10
Veda12

Sam trafilem na niego przypadkiem, wyobraz sobie ze sa setki swietnych filmow ktorych nie ogladalas, muzyki ktorej nie sluchalas... Coz ;]

k_d2

Fakt, ale staram się oglądać jak najwięcej filmów i często sięgam po te mniej znane. Gdyby w naszej telewizji puszczali czasem coś nowego, to by było super. Co do muzyki, to mi niespecjalnie zależy, słucham tego, co lubię i nie sądzę, żeby było coś, co bym mogła polubić bardziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones