PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=124761}

W rękach Boga

Something the Lord Made
7,7 11 628
ocen
7,7 10 1 11628
W rękach Boga
powrót do forum filmu W rękach Boga

Arcydzieło!

ocenił(a) film na 9

Dla mnie ten film jest rewelacyjny. Zazwyczaj nie lubię filmów o rasizmie, nie potrafię zrozumieć jak można uważać kogoś za gorszego z powodu kolor skóry! Ale wracając do filmu. To co zrobił Alan Rickman grajac Blalocka to cudo! Zagrał go rewelacyjnie, pokazał w Blalocku wszystkie jego cechy, te dobre i te złe, tak ze do końca filmu ma się na jego temat mieszane uczucia aż w końcu robi się człowiekowi żal Blalocka. Wielkie ukłony dla pana Rickmana! Szkoda, że ten film nie jest bardziej znany:(

ocenił(a) film na 8
AnnArgo

dokładnie :) rola Rickmana FANTASTYCZNA!!! Moss też sprawił się świetne :))

polecam! :)

ocenił(a) film na 8
AnnArgo

Rickman jak Rickman, klasa sama w sobie, ale to Mos Def wbij mnie w fotel! moim zdaniem zagral kapitalnie. Film piekny, wielopłaszczyznowy, o przełomowym dokonaniu w medycynie, o przyjaźni, o spełnianiu własnych marzeń, o segregacji rasowej.... z całą pewnością warto zobaczyć.

ocenił(a) film na 7
AnnArgo

Ja zaś uwielbiam filmy o rasiźmie. Właśnie dlatego, że nie mogłam zrozumieć jak można uważać kogoś za gorszego z powodu innego koloru skóry. Dzięki tym filmom już wiem, że nie chodzi o kolor skóry a sprawa jest dużo bardziej skomplikowana historycznie i społecznie. Obejrzałam ten film dopiero dziś myśląc że to będzie film o rasiźmie jaki dotąd przegapiłam. Ale to nie był główny wątek. To jednak film o początkach kardiochirurgii. Oczywiście w określonym historycznie czasie i sytuacji społecznej. Ale jednak głównie o chirurgii. Jeśli bym miała wskazać film 100 proc traktujący o rasiźmie ( lat powojennych) to "Sluzace".

justinawaw76

Nie rozumiecie, bo mało podróżujecie. Ale pewnie wyborców partii przeciwnej już uważacie za gorszych :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones