PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94477}
7,1 395
ocen
7,1 10 1 395
The Search for John Gissing
powrót do forum filmu The Search for John Gissing

Rewlacja!!!

ocenił(a) film na 9

Mimo, że oglądałam w oryginalnej wersji językowej (a może właśnie przede wszystkim dlatego :P ) uważam ten film za rewelacyjny. Śmieszny - naprawdę, chichotałam cały film jak głupek. Alan w takiej komediowej roli wprost cudowny. Cała ta akcja z zakonnicą i ta z krzesłem Francuza - miodzio xD Kawał dobrego rozrywkowego kina w całkiem milutkiej obsadzie! Polecam!! Nie czekajcie na napisy tylko oglądajcie - nie ma jakichś skomplikowanych dialogów, wystarczy znać angielski na poziomi średnim i całkiem śmiało można oglądać! No i ten głos Rickmana...ehh ^^

ocenił(a) film na 10
joanna_te

Zgadzam się z Tobą w zupełności! Niesamowita rozrywka, często wracam do tej komedii, nie znudzi mi się chyba nigdy:P

joanna_te

Myślę, że talent komediowy Alana mógłby być jeszcze bardziej spożytkowany, nie miałabym nic przeciwko gdyby zagrał jeszcze kiedyś w jakiejś komedii:) Tak, to z krzesłem Francuza było genialnie, podobnie cały wątek kiedy Barnes mści się na Alanie( zdjęcie matki w slajdach:D) oraz końcowa sekwencja tańca (biedny Alan wyglądał na nieco zmęczonego;). Jedna z moich ulubionych komedii, na pewno wrócę do niej nie raz.

joanna_te

Ja muszę się strasznie skupiać przy oglądaniu po angielsku i owszem, zrozumiem, ale męczę się szybciej a toż to żadna przyjemność oglądać w ten sposób ;)

ocenił(a) film na 1
joanna_te

Również oglądałam w oryginalnej wersji językowej i naprawdę dało się zrozumieć co oni do siebie mówią.
No ej, a babcia gadająca po niemiecku to co?!
Geniusz, geniusz po prostu . Uwielbiam ten film! :))
Zgadzam się The_Carnival_Is_Over taniec Alana był po prostu boski :D
Mi się film bardzo podobał!

ocenił(a) film na 10
Rickmanina

Dopiero wczoraj obajrzałam ☺ dawno tak się nie uśmiałam ☺ super komedyjka ☺ i boski Alan ☺ a co On ma z tymi drzwiami? w Bottle Shock też była super scenka ☺

ocenił(a) film na 1
iwonkaqueen

Hahahaha Racja! :D
Nie no, film cudowny ;))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones