PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264043}

Porwany

Nobel Son
6,3 1 353
oceny
6,3 10 1 1353
Porwany
powrót do forum filmu Porwany

1/10

ocenił(a) film na 1

Straszliwy gniot, przewidywalna i kretyńska fabuła, debilne postacie i dialogi. Zdecydowanie trzymać się z dala.

Flo87

"straszliwy gniot, kretyńska ..., debilne ..." brakuje jeszcze tego, że film dla idiotów i mamy ZAJEBISTY komentarz, który dużo nam mówi ale nie o FILMIE tylko o AUTORZE komenta. pozdro

ocenił(a) film na 1
marek85_lbn

Niestety az tak nie przypadł mi on do gustu że nie chcę się na ten temat więcej rozpisywać. Zdecydowanie odradzam

Flo87

Wiesz masz prawo tak uważać ale nikt nie mówił że to jest film oscarowy, mi się podobał właśnie fajna fabuła i zrobiona porządnie z dobrymi aktorami spokojnie można dać 7 i zobaczyć w wolny dzień...

ocenił(a) film na 8
Flo87

No no, jeśli przewidziałeś tą fabułę, to gratuluję, stwórz coś lepszego ;)

Flo87

Dla mnie film całkiem przyzwoity. Co prawda, oglądałem późnym wieczorem i, aby zrozumieć wszystko w 100%, będę musiał obejrzeć raz jeszcze [co uczynię z wielką ochotą], ale bawiłem się nieźle. Z czystym sumieniem wystawiam 7.

Flo87

A ja się z Tobą nie zgodze, ale w końcu kwestia gustu ;D
Dla mnie bardzo przyjemny filmik i ja bym poleciła.
Mogliby w tv puścić ;D

ocenił(a) film na 8
Flo87

przewidywalna fabuła? kiedy konkretnie? moim zdaniem ten film jest zdecydowanie nieprzewidywalny. dlatego sądzę, że jest całkiem niezły.

cursed_me

Dobry z +, dobra fabuła, dobrzy aktorzy, nie każdy film musi kosztować miliony. Pisanie od razu, że film jest gniotem i kretyński jest po prostu głupie !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones