PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=657761}

Na zawsze twoja

A Promise
5,4 4 634
oceny
5,4 10 1 4634
Na zawsze twoja
powrót do forum filmu Na zawsze twoja

Jak na razie tylko jeden głos i to na 4, ale jakby ktoś obejrzał i zechciał podzielić się opinią, to
będę wdzięczna :)

Angela4b

też z chęcią przeczytam jakieś opinie :)

Karolina945

Chyba będę musiała wygospodarować te 1,5 h i sama się przekonać

Angela4b

jak na razie podzielić się opinią mogą ci, którzy widzieli film na festiwalu w Wenecji, a nie jestem pewna czy redakcja tam była

ocenił(a) film na 3
Angela4b

Ta 4 jest ode mnie. Widziałam ten film na festiwalu w Wenecji i właśnie tworzę recenzję na mojego bloga.

Niestety film bardzo przewidywalny. Nawet publiczność w Sala Grande śmiała się z wielu kwestii.
Jeśli ktoś lubi klasyczne romanse w stylu "Dumy i uprzedzenia" na pewno będzie zadowolony.
Mnie niestety film bardzo znudził. Naprawdę, wiele razy już coś takiego widziałam, nie ma w tym filmie niczego nowego.

dh_alex

Dzięki :)

dh_alex

jeśli jest w stylu "Dumy i uprzedzenia" to nie mogę się doczekać :) dzięki za info!

ocenił(a) film na 3
Karolina945

proszę, przyjmij jednak to porównanie z dystansem, żebyś się nie zawiodła na tym filmie :)

dh_alex

dziękuję za ostrzeżenie :)

dh_alex

Faktycznie, film bardzo przewidywalny.
Choć oczywiście nie zniechęcam do oglądania go. Po zwiastunie szczerze sama spodziewałam się i liczyłam na coś więcej ... :)

ocenił(a) film na 8
Angela4b

Od czasu do czasu lubię obejrzeć coś w tym stylu. Nie jest to film dla każdego, tak jak napisała dh_alex przypadnie do gustu fanom Jane Austen. Film przewidywalny ale dla mnie ma w sobie to coś. Ujął mnie bardzo delikatnymi scenami z Lotte i Friedrichem, aż miałam ciarki na plecach. Uwielbiam takie sceny w każdym gatunku filmu czy książki. Cóż romantyczka ze mnie i ode mnie 8/10.

użytkownik usunięty
Melatonina

podobnie to odczuwałam.

Melatonina

Dzięki za wszystkie opinie. Fanką Jane nie jestem, ale obsada mnie zaciekawiła :)

ocenił(a) film na 4
Melatonina

Zawsze znajdzie się wyjątek potwierdzający regułę. Bardzo lubię Jane Austen, a ten film nie za bardzo mi się spodobał. Może i tkwi w nim jakiś potencjał, może byłoby ciekawie, ale realizacja jest dość irytująca. I historia tak żenująco powierzchownie potraktowana. Brakuje w tym wszystkim jakiejś wyższej inteligencji.

użytkownik usunięty
Angela4b

Film oglądałam na DVD,....może faktycznie trochę nudny czy przewidywalny ,....ale bardzo plastyczne zdjęcia taki cichy i skromny bez fajerwerków emocji z dystansem ,...ale mnie się podobał w dobie takiej brzydoty jaka panuje w kinie i na ekranie miło jest nacieszyć oko spokojną zdystansowaną historia ----nawet odpoczęłam i odczułam relaks po opowiedzianej może trochę na chłodno tej historii miłosnej,.... ale uważam że warto,...ja osobiście polecam .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones